Nasze realizacje

Kontakt

Oprócz innowacyjnych balustrad, oferujemy Państwu równie trwałe i dostępne cenowo ogrodzenia.

  1. Ogrodzenia frontowe posesji wykonujemy z dwóch rodzajów stali:
    1. Ogrodzenia z aluminium – (malowane proszkowo), z tego materiału wykonujemy wzory palisadowe/nowoczesne. Produkowane przez nas w specjalnym systemie (więcej o tej technologii tutaj).
  2.  Ogrodzenia ze stali zwykłej – (ocynkowane i malowane proszkowo), z tego materiału wykonujemy wszelkie inne wzory ogrodzeń (ale również palisadowe) (więcej o tej technologii tutaj).

Na ogrodzenie składają się: furtkibramy przesuwnebramy dwuskrzydłoweprzęsła i słupki.

[ w naszej ofercie ]

Ogrodzenia aluminiowe

Aluminium to materiał lekki oraz niekorodujący. Nie wymaga on cynkowania i konserwacji po latach użytkowania, co jest przewagą nad wyrobami ze stali czarnej. Z racji swojej lekkości aluminium nie nadwyręża napędów do bram co pozwala na ich dłuższą eksploatację.

Dzięki braku potrzeby cynkowania elementów aluminiowych powierzchnia takiego ogrodzenia jest praktycznie idealna bez jakichkolwiek zgrubień czy nadlewów cynkowych. 

Pozwalamy klientom na dowolne modelowanie wypełnień przęseł, bram czy furtek. Możemy użyć wypełnień od wąskich 2cm do nawet 25cm szerokości.

Nasze ogrodzenia są malowane proszkowo jak u większości producentów, lecz nasze elementy aluminiowe przed malowaniem przechodzą specjalny zabieg – trawienia. Jest to bardzo ważne w kontekście trwałości powłoki malarskiej, która znacznie wydłuża jej żywotność.

Do ogrodzeń nowoczesnych proponujemy cieszące się popularnością słupki multimedialne, które oprócz skrzynki na listy, mogą zawierać w sobie np. numer domu czy domofon.

 

Klienci często wybierają również panele w kolorze imitującym drewno, co nadaje całości poczucie ciepła i naturalności. 

[ nasze rozwiązania to ]

Długoletnia inwestycja

Cena takiego rozwiązania jest bardzo porównywalna (a niejednokrotnie niższa) z ceną ogrodzenia ze stali zwykłej. Decydując się na ogrodzenie nowoczesne jest to inwestycja wielokrotnie na ,,całe życie”, więc warto rozważyć wykonanie go właśnie z aluminium. Jest to rozwiązanie nowocześniejsze i trwalsze, więc taka decyzja wydaje się być bardziej racjonalna.

Automatyka do bram i furtek

Współpracując ze sprawdzoną firmą montującą napędy do bram, elektrozamki, domofony itd. oferujemy naszym klientom kompleksowość w zakresie tworzenia ogrodzenia, doradzając w wyborze oraz dostarczając odpowiedni sprzęt zgodnie z oczekiwaniami. Używamy napędów renomowanych marek, takich jak NICE, FAAC czy BFT, które gwarantują długoletnią i bezproblemową pracę.

[ ostatnie realizacje ]

Nowoczesne ogrodzenia z aluminium