Nasze realizacje

Kontakt

[ w naszej ofercie ]

Aluminium

Aluminium to materiał lekki oraz niekorodujący. Nie wymaga on cynkowania i konserwacji po latach użytkowania, co jest przewagą nad wyrobami ze stali czarnej. Z racji swojej lekkości aluminium nie nadwyręża napędów do bram co pozwala na ich dłuższą eksploatację.

Dzięki braku potrzeby cynkowania elementów aluminiowych powierzchnia takiego wyrobu jest praktycznie idealna bez jakichkolwiek zgrubień czy nadlewów cynkowych. 

Pozwalamy klientom na dowolne modelowanie wypełnień balustrad, przęseł, bram czy furtek. Możemy użyć wypełnień od wąskich 2cm do nawet 25cm szerokości.

Nasze produkty są malowane proszkowo jak u większości producentów, lecz nasze elementy aluminiowe przed malowaniem przechodzą specjalny zabieg – trawienia. Jest to bardzo ważne w kontekście trwałości powłoki malarskiej, która znacznie wydłuża jej żywotność.

Posiadamy specjalny system łączenia aluminium ze stalą zwykłą i nierdzewną, dlatego konstrukcje balustrad, bram i furtek wykonujemy ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej, co gwarantuje stabilność całej konstrukcji.

Do ogrodzeń nowoczesnych proponujemy cieszące się popularnością słupki multimedialne, które oprócz skrzynki na listy, mogą zawierać w sobie np. numer domu czy domofon.

Imitacja naturalnego drewna

Wyroby aluminiowe oferujemy również w kolorze imitującym naturalne drewno, co nadaje całości poczucie ciepła i naturalności. Odcień drewna można dowolnie wybierać z naszej palety dostosowując go do np. ram okiennych budynku.

aluminium Imitacja naturalnego drewna
[ ostatnie realizacje ]

Nowoczesne ogrodzenia z aluminium