Nasze realizacje

Kontakt

[ tworzymy ]

Nasze produkty...

o-nas

Chcąc wprowadzić na rynek produkt innowacyjny, wolny od typowych wad, które posiada stal nierdzewna i zwykła opracowaliśmy i skupiliśmy uwagę na naszych dwóch obecnie flagowych produktach:
balustrady nierdzewneschodowe, balkonowe, francuskie, dla osób niepełnosprawnych (produkowane poprzez zastosowanie nowoczesnej obróbki chemicznej) oraz
nowoczesne ogrodzenia aluminiowebramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, furtki, przęsła (produkowane w specjalnym systemie, które jakością oraz trwałością kilkakrotnie przewyższają poziom ogrodzeń produkowanych ze stali zwykłej).

Poza tym oferujemy naszym klientom:

 …balustrady, ogrodzenia, schody, ścianki loftowe, zadaszenia, nóżki i stelaże meblowe oraz inne konstrukcje metalowe ze stali nierdzewnej, zwykłej oraz aluminium współpracując z klientami prywatnymi jak i firmami.

[ O nas ]

Wostil - Stal Nierdzewna

Firma WOSTIL  specjalizuje się w wykonywaniu prac z zakresu obróbki metali. 

 Dodanie frazy „stal nierdzewna” do nazwy naszej firmy odzwierciedla dwa następujące aspekty:

  • pierwszy – to nacisk na trwałość wszystkich naszych produktów – a jak wiadomo stal nierdzewna to najtrwalszy materiał wykorzystywany w konstrukcjach stalowych,
  • drugi aspekt – utożsamia naszą firmę z głównym profilem naszej działalności, czyli balustradami ze stali nierdzewnej.

Zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowych. Oferujemy Państwu produkty wykonane z trzech różnych gatunków stali (stali nierdzewnej, zwykłej oraz aluminium) do każdego z nich posiadamy opracowany system produkcji, który pozwala nam na wykonanie towaru najwyższej jakości.

o-nasright
[ strategia firmy ]

"Naszą dewizą jest dostarczenie klientowi takiego produktu, z którego będzie zadowolony przez długie lata"

[ +]
Realizacji
[ +]
Klientów
[ +]
Montaży
[ +]
w niemczech
[ nasz cel ]

Satysfakcja klienta

W naszej codziennej pracy stawiamy sobie dwa najważniejsze cele: JAKOŚĆ produktu i SATYSFAKCJA klienta, dlatego cały czas kierujemy się hasłem: „Dostarczyć klientowi taki produkt, z którego będzie zadowolony przez długie lata”

Robimy wszystko, aby klient docenił nasz produkt i dzięki temu polecał nas innym, dlatego bardzo duża część naszych klientów to właśnie osoby, które dowiedziały się o nas od naszych byłych klientów.

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo, począwszy od profesjonalnego pomiaru i przygotowania projektu dla klienta, poprzez produkcję do montażu.

Nasz obszar działania to przede wszystkim: woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie oraz małopolskie, lecz nasze produkty cieszą się już uznaniem w innych częściach Polski jak i za granicami naszego kraju, w szczególności w Niemczech.