Nasze realizacje

Kontakt

Oprócz innowacyjnych balustrad nierdzewnych, oferujemy Państwu równie trwałe i dostępne cenowo ogrodzenia.

Ogrodzenia frontowe posesji wykonujemy z dwóch rodzajów stali:
1. Ogrodzenia z aluminium – (pomalowane proszkowo), z tego materiału wykonujemy wzory palisadowe/nowoczesne, tzn. szerokie profile w poziomie (zalety aluminium opisujemy poniżej)
2. Ogrodzenia ze stali zwykłej – (ocynkowane i pomalowane proszkowo), z tego materiału wykonujemy wszelkie inne wzory ogrodzeń (ale również na życzenie klienta palisadowe).

Na ogrodzenie składają się: furtkibramy przesuwnebramy dwuskrzydłoweprzęsła i słupki.

Proponujemy Państwu rozwiązania, które eliminuje potrzebę stosowania stali zwykłej ocynkowanej, która po uszkodzeniu powierzchni cynkowej może ulec korozji. Wprowadziliśmy do swojej oferty nowoczesne palisadowe ogrodzenia aluminiowe produkowane przez nas w specjalnym systemie.

[ galeria wykonanych realizacji ]

Ogrodzenia aluminiowe oraz inne

Ogrodzenia wykonujemy m.in. z aluminium, które malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety RAL + dodatkowo jesteśmy w stanie uzyskać kolor imitujący drewno. Jest to materiał lekki oraz niekorodujący. Nie wymaga on cynkowania i konserwacji po latach użytkowania, co jest przewagą nad wyrobami ze stali czarnej. Z racji swojej lekkości aluminium nie nadwyręża napędów do bram co pozwala na ich dłuższą eksploatację.

Z aluminium produkujemy wzory proste/palisadowe. Sprawdź nasze ogrodzenia aluminiowe i poznaj ich zalety!