Nasze realizacje

Kontakt

Oferujemy Państwu balustrady wykonane z trzech rodzajów stali:

    1. Balustrady ze stali nierdzewnej – która jest głównym profilem naszej działalności. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii obróbki chemicznej dajemy naszym klientom balustrady praktycznie wieczne (więcej o tej technologii tutaj).
    2. Balustrady ze stali zwykłej– zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe (więcej o tej technologii tutaj).
    3. Balustrady z aluminiummalowane proszkowo (więcej o tej technologii tutaj).

Wszystkie nasze produkty na życzenie klienta łączymy ze szkłem oraz drewnem (np. drewniane poręcze). W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady wewnętrzne i zewnętrzne w atrakcyjnych cenach.

Co wyróżnia nasze wyroby nierdzewne?

Chcąc dać klientowi produkt wolny od typowych wad, które posiada stal nierdzewna, opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek innowacyjne, dostępne cenowo i przede wszystkim trwałe balustrady, które swoje niżej opisane zalety, zawdzięczają stosowanej przez nas nowoczesnej obróbce chemicznej!

[ w naszej ofercie ]

Balustrady nierdzewne

Wyroby nierdzewne produkujemy w najnowszej technologii praktycznie niespotykanej dotąd w Polsce! Przewagę nad konkurencją zyskujemy poddając każdy nasz wyrób „obróbce chemicznej„, która polega na zanurzeniu gotowego produktu w wannie wypełnionej specjalną substancją żrącą.

Dzięki niej produkt ten:

– jest łatwy w utrzymaniu czystości,
– osiąga doskonały efekt wizualny (tzn. stal uzyskuje efekt szlifu połączonego z delikatnym połyskiem),
– i najważniejsza cecha tej metody – jego odporność na korozję wzrasta kilkukrotnie w porównaniu do klasycznej obróbki, jaką oferuje konkurencja.

Dzięki temu zabiegowi mają Państwo pewność, że nasze produkty po kilku latach nie zaczną zachodzić, szarzeć lub śniedzieć… jak wielokrotnie ma to miejsce w „zwykłych” wyrobach nierdzewnych.

Konkurencja dzieli swoje produkty na:

– nierdzewne (gatunek stali AISI 304) – niska cena, lecz w polskich warunkach zalecane jedynie do stosowania wewnątrz, ze względu na ryzyko pojawienia się plam powstałych przez różne warunki atmosferyczne,

– kwasoodporne (gatunek stali AISI 316) – wysoka cena, lecz nadaje się do stosowania na zewnątrz.

My łączymy zalety antykorozyjne stali kwasoodpornej zachowując przy tym cenę zwykłej stali nierdzewnej.

Projekty wykonujemy według naszych wzorów jak i według pomysłów naszych klientów.

Nasze produkty są w całości spawane, co gwarantuje stabilność konstrukcji.

Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie stali atestowanej pochodzącej z huty z Włoch!

Bez-nazwy-2

Łączymy stal ze szkłem oraz drewnem w wyjątkowej cenie

………………

Do wypełnień naszych balustrad zawsze używamy szkła bezpiecznego tzn. sklejonego z dwóch tafli szkła każda min 4mm grubości. Na życzenie klienta używamy również tafli hartowanych. Do wyboru posiadamy tafle: bezbarwne (przezroczyste), grafitowe, brązowe lub mleczne (nieprzezierne).